Podujatia v novembri 2012

V dňoch 10.-11.novembra 2012 sa v Novom Smokovci uskutoční X. Valné zhromaždenie SZV. (viac info na: http://rvctrnava.vcelari.sk/ )


21.11. o 16.00 sa v Břeclavi (restaurace u Vozára na nádraží ČSAD) uskutoční prednáška Miroslava Sedláčka.  Téma prednášky: Racionalizácia, aktuálne dianie vo včelárstve, dotačné programy, varroáza a nozéma. Ak budete mať záujem, môžte si dopredu objednať u pána Sedláčka tovar, ktorý vám bude na podujatie dovezený, resp. priamo si zakúpiť včelárske potreby pred a po skončení prednášky.V dňoch 10.-11.novembra 2012 sa v Novom Smokovci uskutoční X. Valné zhromaždenie SZV. (viac info na: http://rvctrnava.vcelari.sk/ )


21.11. o 16.00 sa v Břeclavi (restaurace u Vozára na nádraží ČSAD) uskutoční prednáška Miroslava Sedláčka.  Téma prednášky: Racionalizácia, aktuálne dianie vo včelárstve, dotačné programy, varroáza a nozéma. Ak budete mať záujem, môžte si dopredu objednať u pána Sedláčka tovar, ktorý vám bude na podujatie dovezený, resp. priamo si zakúpiť včelárske potreby pred a po skončení prednášky.